Protest Prtbresser Dames Zomerjurk
Deze Protest Prtbresser is een prachtige jurk die leuk en speels is. De jurk heeft een normale pasvorm en valt op de knie. De jurk wikkelt zich mooi om het lichaam en wordt bij elkaar gehouden doormiddel van een riem die in dezelfde stof als de jurk is. De plisséstof is bedrukt met een miniprint uit de zomercollectie. Aan de zijkanten zitten splitten zodat de jurk mooi wappert in de wind en jij alle bewegingsvrijheid hebt.
Protest Prtbresser Strandjurk Kopen
Goed om te weten:
De jurk is gemaakt van 100% polyester en mag gewassen tot een temperatuur van 40 graden. De jurk heeft een normale pasvorm.
Artikelen worden gratis verzonden bij een bestelling van meer dan 50,-. Is je orderbedrag lager, dan zijn de verzendkosten 3,95 per verkooppartner. Sommige verkooppartners verzenden altijd gratis, dit staat vermeld bij het product. De bezorging van je pakket wordt doorgaans verzorgd door PostNL. Er zijn echter ook verkooppartners die jouw bestelling verzenden met DHL of DPD. Je kunt in je account altijd de status van je bestelling bekijken en met de Track & Trace code weet je precies waar jouw pakket is.
Op dit moment is het niet mogelijk om je pakket af te halen bij een servicepunt.
Verzenden naar het buitenland
Verzending naar België en Duitsland is ook mogelijk. Voor 4,95 per verkooppartner wordt het pakket bij je thuisbezorgd.
Artikelen mogen binnen 14 dagen worden geretourneerd, hier lees je de voorwaarden en hoe het werkt.
Retourkosten zijn voor eigen rekening.