Panama Jack Francesca Igloo B5 Boots Bruin
Artikelnummer: | Francesca Igloo B5 |
Merk: | Panama Jack |
Categorie: | Dames schoenen |
Artikel: | Boots |
De Francesca Igloo B5 van Panama Jack is de perfecte keuze voor dames die stijl en functionaliteit willen combineren. Deze bruine/cognackleurige dames chelsea boots zijn gemaakt van hoogwaardig leer, wat ze niet alleen duurzaam, maar ook waterproof maakt. Dankzij de warme voering van schapenvacht blijven je voeten heerlijk warm, zelfs tijdens de koude dagen.
Deze damesschoenen zijn ontworpen met oog voor comfort; de verwijderbare anatomische binnenzool biedt optimale ondersteuning en kan eenvoudig worden aangepast aan persoonlijke voorkeuren. De Francesca Igloo B5 boots zijn perfect voor dagelijks gebruik, van stadswandelingen tot buitenavonturen, terwijl je voeten droog en comfortabel blijven. De stevige zool zorgt voor grip en stabiliteit, wat essentieel is op gladde oppervlakken.
Deze Panama Jack boots zijn met trots gemaakt in Spanje en combineren vakmanschap met een tijdloze stijl. Voeg een vleugje luxe toe aan je garderobe met deze veelzijdige, comfortabele en d
EAN codes:
- 8434823737232
Artikelen worden gratis verzonden bij een bestelling van meer dan 50,-. Is je orderbedrag lager, dan zijn de verzendkosten 3,95 per verkooppartner. Sommige verkooppartners verzenden altijd gratis, dit staat vermeld bij het product. De bezorging van je pakket wordt doorgaans verzorgd door PostNL. Er zijn echter ook verkooppartners die jouw bestelling verzenden met DHL of DPD. Je kunt in je account altijd de status van je bestelling bekijken en met de Track & Trace code weet je precies waar jouw pakket is.
Op dit moment is het niet mogelijk om je pakket af te halen bij een servicepunt.
Verzenden naar het buitenland
Verzending naar België en Duitsland is ook mogelijk. Voor 4,95 per verkooppartner wordt het pakket bij je thuisbezorgd.
Artikelen mogen binnen 14 dagen worden geretourneerd, hier lees je de voorwaarden en hoe het werkt.
Retourkosten zijn voor eigen rekening.