Mayura Boots Biker westernlaars 5-crazy old sadale
Artikelnummer: | 5-CRAZY OLD SADALE |
Merk: | Mayura Boots |
Categorie: | Heren schoenen |
Artikel: | Boots |
Dit is je kans om de dit topitem uit de laatste collectie van Mayura Boots in je bezit te krijgen. Ben jij ook Mayura Boots fan?
Mayura Boots 05 Bruin/ Biker Western Heren Enkellaars Vierkante Neus Rits Sluiting
Biker, Cowboy enkellaarzen met een vieriste neus, beetje schuine hak en een leren zool. Het is raadzaam zijn voor de motorijder om onder de leren zool een rubber anti-slip zooltje te laten plakken bij deschoenmaker. Deze enkellaars is gemakkelijk en snel aan te trekken dankzij de rits aan binnenist.
Hoe weet je welke maat laarzen je moet kiezen?
Meet je voetlengte op in centimeters, zoals op de afbeelding in de foto's. Voor maatadvies: kijk op de maattabel in de foto's
Materiaal:
Mayura gebruikt voor de laarzen, net als voor de riemen, alleen de allerbeste leersoorten. Mayura laarzen worden grotendeels met de hand gemaakt door de Mayura Boots schoenmakers met het beroemde Goodyear Welted System, dat de duurzaamheid van de laars en een uitstekend comfort garandeert. Duidelijk zie je de invloed van de cowboy- en westernkleding terug in de fraaie details. Mayura laarzen zijn van een hoge kwaliteit en daar heb je dus lang plezier van.
Kleur:
Het kenmerk van handwerk is dat er altijd kleine verschillen zijn. Er zijn geen twee laarzen of riemen precies hetzelfde. We verkopen leer en dat heeft de charme van kleine variaties, daaraan herken je de echtheid van leer. Exacte kleur weergave is mede afhankelijk van jouw persoonlijke scherminstellingen.
Onderhoud: Onderhouden met schoen crème.
.
EAN codes:
- 8435503701048
- 8435503701055
- 8435503701062
- 8435503701079
- 8435503701086
- 8435503701093
- 8435503701109
Artikelen worden gratis verzonden bij een bestelling van meer dan 50,-. Is je orderbedrag lager, dan zijn de verzendkosten 3,95 per verkooppartner. Sommige verkooppartners verzenden altijd gratis, dit staat vermeld bij het product. De bezorging van je pakket wordt doorgaans verzorgd door PostNL. Er zijn echter ook verkooppartners die jouw bestelling verzenden met DHL of DPD. Je kunt in je account altijd de status van je bestelling bekijken en met de Track & Trace code weet je precies waar jouw pakket is.
Op dit moment is het niet mogelijk om je pakket af te halen bij een servicepunt.
Verzenden naar het buitenland
Verzending naar België en Duitsland is ook mogelijk. Voor 4,95 per verkooppartner wordt het pakket bij je thuisbezorgd.
Artikelen mogen binnen 14 dagen worden geretourneerd, hier lees je de voorwaarden en hoe het werkt.
Retourkosten zijn voor eigen rekening.